דלג על פקודות של רצועת הכלים דלג לתוכן ראשי
مجلس جلجولية المحلي
דף הבית

מנהל הבחירות למועצה המקומית ג'לג'וליה

תאריך: 30/10/2018
 
 

מנהל הבחירות למועצה המקומית ג'לג'וליה  

בהתאם לסעיף 48 לחוק הרשויות המקומיות  )בחירות, תשכ"ה1965- (וסע' 41 לכללי הבחירות ביו"ש), נמסרת בזה הודעה כי:-

وفقاً لبند 48 لقانون السلطات المحليه (انتخابات), سنة 1965 (وبند 41 لقوانين الانتخابات في يهودا والسامرة), نعلن كالتالي:

א. הבחירות למועצה המקומית יתקיימו ביום כ"א בחשון התשע"ט 30 באוקטובר 2018

أ . الانتخابات للمجلس المحلي ستجري بيوم الثلاثاء الموافق 30.10.2018 .

ב. שעות ההצבעה הן משעה שבע בבוקר עד שעה עשר בלילה בלי הפסקה, אולם אם הגיע בוחר למקום הקלפי לפני השעה עשר בלילה יהיה רשאי להצביע גם אם הצבעתו התעכבה עד לאחר שעה זו.

 ب. ساعات الاقتراع من الساعة السابعة صباحا حتى العاشرة ليلا دون انقطاع, لكن في حال قدوم شخص لمكان صندوق الاقتراع قبل الساعة العاشرة ليلا, يحق له      الاقتراع ما بعد الساعة العاشرة.

ג.       מספר אזורי הקלפי ומקומם הוא כמפורט להלן: (תחומים של אזורי הקלפי ניתנים בנספח נפרד.

 ج      عدد مناطق واماكن صناديق الاقتراع كما هو مفصل ادناه:

סמל קלפיה - رقم الصندوق                                                 מקום הקלפי  - مكان الصندوق

                    001                                                    בי"ס יסודי א - المدرسة الابتدائية أ

         002                                                               בית הקשיש מרכז פיס - بيت المسن مركز بايس

         003                                                               אודוטוריום עירוני - الاودوتوريوم

         004                                                               בי''ס יסודי ב ליד המועצה المدرسه الابتدائيه جانب المجلس

         005                                                               בי''ס יסודי ב ליד המועצה المدرسه الابتدائيه جانب المجلس

         006                                                               חטיבה עליונה מדעים - المدرسه الثانويه للعلوم

         007                                                               בי''ס יסודי ג אג'יאל - المدرسه الابتدائيه ج اجيال

         008                                                               בי''ס יסודי ג אג'יאל - المدرسه الابتدائيه ج اجيال

         009                                                               חטיבה עליונה מדעים - المدرسه الثانويه للعلوم                                 

 

 ד.    מקומות הקלפי  שנקבעו כנגישים למוגבלי ניידות הם - صناديق الاقتراع المحددة لمحدودي الحركه:

        003     אודוטוריום עירוני - الاودوتوريوم

        006     חטיבה עליונה מדעים - المدرسه الثانويه للعلوم

ה. הוגשו ואושרו רשימות מועמדים אלה - قدمت وصودق على قوائم المرشحين التاليه

(1)  אלאסלאח ואלתג'ייר - פן                                                          الإصلاح والتغيير - ف ن             

 מס' סידורי       שם משפחה ושם פרטי                       שנת הלידה                  כתובתו של המועמד

الرقم التسلسل         اسم العائله والاسه الشخصي                      سنة الولاده                                 العوان

 

1.                                                                                                                                   פיומי ראמי - فيومي رامي                        1971                          ג'לג'וליה  جلجوليه

2.                                                                                                                                   אלעאבד אכרם - العابد اكرم                     1972                          ג'לג'וליה  جلجوليه                                   

3.                                                                                                                                   אלפקיר עייסאר - الفقير ايسر            1995                                  ג'לג'וליה  جلجوليه                 .           

4.                                                                                                                                   קורמוטה עדנאן - قرمطه عدنان         1962                                  ג'לג'וליה  جلجوليه

5.                                                                                                                                   בחירי מאהר - بحيري ماهر                         1968                       ג'לג'וליה  جلجوليه

6.                                                                                                                                   סיירפי חסן - صيرفي حسن                         1971                        ג'לג'וליה  جلجوليه

7.                                                                                                                                   עאבד ואהיל - عابد وائل                        1975                           ג'לג'וליה  جلجوليه

 

בא כוח הרשימה הוא פיומי ראמי וממלא מקומו הוא אלעאבד אכרם הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو فيومي رامي ونائبه العابد اكرم المقيمان في جلجوليه

 

(2)  אלהודא - עמ                                                                       الهدى - ع م        

 מס' סידורי       שם משפחה ושם פרטי-       שנת הלידה                    כתובתו של המועמד

الرقم التسلسل         اسم العائله والاسه الشخصي                  سنة الولاده                      العوان

                   1.                 חרוב יוסף - خروب يوسف                 1972                    ג'לג'וליה  جلجوليه

                   2.                 מגארי מאהר - مغاري ماهر                  1964                 ג'לג'וליה  جلجوليه  

                   3.                 בללו מוחמדبلالو محمد                 1992                   ג'לג'וליה  جلجوليه

                   4.                 טליב עבדאלחכיםطليب عبد الحكيم                 1967     ג'לג'וליה  جلجوليه

                   5.                 עיסווי ראמי - عيسوي رامي                 1993                  ג'לג'וליה  جلجوليه

                   6.                 חלף עבדולואהב - خلف عبد الوهاب      1988                   ג'לג'וליה  جلجوليه

בא כוח הרשימה הוא חרוב יוסף וממלא מקומו הוא חרוב איימן הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو خروب يوسف ونائبه خروب ايمن المقيمان في جلجوليه

 

(3)  אלופא ג'לג'וליה - ו                                                                 الوفاء جلجوليه - و

 מס' סידורי        שם משפחה ושם פרטי                  שנת הלידה                  כתובתו של המועמד

الرقم التسلسل         اسم العائله والاسه الشخصي                   سنة الولاده                             العوان

                     1.               מוטלק טארקمطلق طارق                          1965                ג'לג'וליהجلجوليه

                     2.               מראר ג'וואד - مرار جواد                          1962                    ג'לג'וליה - جلجوليه  

                     3.               מרעב קאסם  -  مرعب قاسم                          1971                ג'לג'וליהجلجوليه

                     4.               עדס מוחמדعدس محمد                          1986                   ג'לג'וליהجلجوليه

                     5.               צאלח מוחמד - صالح محمد                          1988                  ג'לג'וליהجلجوليه

                     6.               זידאת רזק - زيدات رزق                          1996                     ג'לג'וליה - جلجوليه

בא כוח הרשימה הוא ג'ורן מחמוד וממלא מקומו הוא ראבי גסאן הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو جرن محمود ونائبه رابي غسان المقيمان في جلجوليه

 

(4)  אלופאק - פ א                                                                       الوفاق - ف أ      

 מס' סידורי       שם משפחה ושם פרטי                          שנת הלידה       כתובתו של המועמד

الرقم التسلسل         اسم العائله والاسه الشخصي                          سنة الولاده                     العوان

                     1.                חרבוש מוחמד - خربوش محمد               1967                    ג'לג'וליה  جلجوليه

                     2.                ענתר חסן  - عنتر حسن              1985                              ג'לג'וליה  جلجوليه

                     3.                טאהה חיסאם  -  طه حسام               1983                         ג'לג'וליה  جلجوليه

                     4.                אבו נאר אחמדابو نار احمد               1991                     ג'לג'וליה  جلجوليه

                     5.                ראעי הילאל - راعي هلال             1988                             ג'לג'וליה  جلجوليه

                     6.                חרבוש עבדאל לטיף - خربوش عبد اللطيف               1993      ג'לג'וליה  جلجوليه

בא כוח הרשימה הוא חרבוש מוחמד וממלא מקומו הוא חרבוש עבדאל לטיף הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو خربوش محمد ونائبه خربوش عبد اللطيف المقيمان في جلجوليه

 

 (5) אלטקוא - ק                                                                         التقوى - ق

 מס' סידורי       שם משפחה ושם פרטי                  שנת הלידה      כתובתו של המועמד

الرقم التسلسل         اسم العائله والاسه الشخصي                   سنة الولاده               العوان

                     1.               שואהנה יעקובشواهنه يعقوب              1963        ג'לג'וליה  جلجوليه

                     2.               עייאט פאיז - عياط  فايز              1963                  ג'לג'וליה  جلجوليه  

                     3.               סאלח נאילصالح نائل              1994                  ג'לג'וליה  جلجوليه

                     4.               יונס בילאלيونس بلال              1984                  ג'לג'וליה  جلجوليه

                     5.               בחירה מהדיبحيري مهدي               1987            ג'לג'וליה جلجوليه

                     6.              שוואהנה עבדאללהشواهنه عبد الله     1957           ג'לג'וליה  جلجوليه

                     7.               עודה אימן  - عوده ايمن             1972                   ג'לג'וליה  جلجوليه

בא כוח הרשימה הוא שואהנה עבדאללה וממלא מקומו הוא שואהנה סופיאן הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو شواهنه عبد الله ونائبه شواهنه سفيان المقيمان في جلجوليه

 

(6)  אלמג'ד - ת                                                                          المجد - ت

 מס' סידורי       שם משפחה ושם פרטי                    שנת הלידה       כתובתו של המועמד

الرقم التسلسل       اسم العائله والاسه الشخصي                  سنة الولاده                  العوان

                  1.                אבו חגלה פריד - ابو حجله فريد            1966               ג'לג'וליה  جلجوليه

                  2.                מוטלק באסל - مطلق باسل            1982                      ג'לג'וליה  جلجوليه  

                  3.                עודה עליعوده علي             1964                           ג'לג'וליה  جلجوليه

                  4.                עודה עוקבהعوده عقبه             1970                      ג'לג'וליה  جلجوليه

                  5.                מראר מואייד - مرار مؤيد             1973                      ג'לג'וליהجلجوليه

                  6.                מרעב זאהר - مرعب زاهر             1966                     ג'לג'וליה - جلجوليه

בא כוח הרשימה הוא עבדאלגאפר מוסא וממלא מקומו הוא אבו חגלה פריד הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو عبد الغافر موسى ونائبه ابو حجله فريد المقيمان في جلجوليه

 

(7)  אלנור - נ                                           النورن

 מס' סידורי       שם משפחה ושם פרטי              שנת הלידה       כתובתו של המועמד

الرقم التسلسل         اسم العائله والاسه الشخصي                سنة الولاده                  العوان

 1.                  אבו דיב שוכרי - ابو ذيب شكري              1960             ג'לג'וליה  جلجوليه

 2.                  גאבר מאלכ - جابر مالك              1974                      ג'לג'וליה  جلجوليه

 3                   חמדאן נבילحمدان نبيل              1953                    ג'לג'וליהجلجوليه

 4.                  עבד-אלחק כאמלعبد الحق كامل              1958        לג'וליה جلجوليه

 5.                  ענתר וספי - عنتر وصفي             1963                      ג'לג'וליה - جلجوليه

בא כוח הרשימה הוא אבו דיב שוכרי וממלא מקומו הוא גראבא חסן הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو ابو ذيب شكريونائبه غرابه حسن المقيمان في جلجوليه

 

 (8) אלסלאם - ים                                               السلام - ي م

 מס' סידורי       שם משפחה ושם פרטי                       שנת הלידה      כתובתו של המועמד

الرقم التسلسل         اسم العائله والاسه الشخصي                       سنة الولاده                 العوان

    1.                   עבדאל גאפר אחמד- عبد الغافر احمد      1952              ג'לג'וליה  جلجوليه

    2.                   חרבוש קאיד - خربوش كايد           1967                     ג'לג'וליה  جلجوليه  

    3.                   סוקי איהאבسوقي ايهاب            1975                     ג'לג'וליה  جلجوليه

    4.                   סאלח סאלחصالح صالح           1991                     ג'לג'וליה  جلجوليه

    5.                   שהואן מרעב כמאל - شهوان مرعب كمال    1964           ג'לג'וליה   جلجوليه

    6.                   טאהא הייסם - طه هيثم           1974                          ג'לג'וליה   جلجوليه

בא כוח הרשימה הוא עבדאל גאפר אחמד וממלא מקומו הוא עבדאל גאפר עלי הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو عبد الغافر احمد ونائبه عبد الغاقر علي المقيمان في جلجوليه

 

 (9) אלעהד - ף                                                  العهد - ف

 מס' סידורי       שם משפחה ושם פרטי                    שנת הלידה      כתובתו של המועמד

الرقم التسلسل         اسم العائله والاسه الشخصي                     سنة الولاده                 العوان

  1.                  עבד אל גאפר פריד- عبد الغافر فريد          1956              ג'לג'וליה  جلجوليه

  2.                  ערבס חסאן - عرباس حسان          1983                         ג'לג'וליה  جلجوليه  

  3.                  אערר מוחמדعرار محمد          1982                         ג'לג'וליה  جلجوليه

  4.                  אבו כישכ נשאתابو كشك نشأت          1971                  ג'לג'וליה  جلجوليه

  5.                  ענתר אוסאמה - عنتر أسامه          1981                        ג'לג'וליה  جلجوليه

  6.                  עודה דיאה - عوده ضياء          1988                             ג'לג'וליה  جلجوليه

בא כוח הרשימה הוא עראר אימן וממלא מקומו הוא עודה דיאה הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه  هو عرار ايمن ونائبه عوده ضياء المقيمان في جلجوليه

 

(10)  גלגוליה אולאן - ג                                       جلجوليه أولا - ج

 מס' סידורי       שם משפחה ושם פרטי                  שנת הלידה           כתובתו של המועמד

الرقم التسلسل         اسم العائله والاسه الشخصي                   سنة الولاده                     العوان

    1.              גיוסי חאלד - جيوسي خالد                   1993                       ג'לג'וליה  جلجوليه

    2.              ענאש מגדי - عناش مجدي                    1981                      ג'לג'וליה   جلجوليه

    3.              עזון עבדול נאצרعزون عبد الناصر                   1980        ג'לג'וליה   جلجوليه

    4.              עלי אחמדعلي احمد                    1973                          ג'לג'וליה   جلجوليه

    5.              נזאל הודי - نزال عدي                    1991                          ג'לג'וליה   جلجوليه

בא כוח הרשימה הוא גיוסי עזאם וממלא מקומו הוא ענאש מגדי הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو جيوسي عزام ونائبه عناش مجدي المقيمان في جلجوليه

 

(11)  הנאמנות אלאכלאס - הק                              الامانه والاخلاص - هق

מס' סידורי       שם משפחה ושם פרטי-         שנת הלידה      כתובתו של המועמד

الرقم التسلسل         اسم العائله والاسه الشخصي                   سنة الولاده                 العوان

    1.              אבו רייה ראיד- ابو ريا رائد                   1966               ג'לג'וליה جلجوليه

    2.              שואהנה סאמר- شواهنه سامر                   1984            ג'לג'וליה  جلجوليه

    3.              בסימי אשרףبسيمي اشرف                   1975            ג'לג'וליה  جلجوليه

    4.              אבו קישק ג'מילابو كشك جميل                   1964        ג'לג'וליה  جلجوليه

    5.             סעיד חמזי - سعيد حمزه                   1973                    ג'לג'וליה  جلجوليه

בא כוח הרשימה הוא שואהנה זוהיר וממלא מקומו הוא שואהנה סאמר הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو شواهنة زهير ونائبه شواهنه سامرالمقيمان في جلجوليه

 

(12) העצמאות - ץ                                              المستقله - ص

 מס' סידורי       שם משפחה ושם פרטי                   שנת הלידה      כתובתו של המועמד

الرقم التسلسل         اسم العائله والاسه الشخصي                   سنة الولاده                 العوان

     1.              חטיב נור אלדין - خطيب نور الدين          1968              ג'לג'וליה  جلجوليه

     2.              קורמטה מואייד- قرمطه مؤيد          1967                    ג'לג'וליה  جلجوليه

     3.              אניס אחמדأنيس احمد         1977                          ג'לג'וליה  جلجوليه

     4.              סעיד טאהא עאמרسعيد طه عامر          1979           ג'לג'וליה  جلجوليه

     5.              שואהנה נסים  - شواهنه نسيم         1971                     ג'לג'וליה  جلجوليه

     6.              סעאדה סעאדה- سعاده سعاده         1971                     ג'לג'וליה  جلجوليه

     7.              אבו סניני חסין - ابو سنينه حسين         1979                  ג'לג'וליה  جلجوليه

בא כוח הרשימה הוא אבו סניני בלאל וממלא מקומו הוא חטיב עלאא הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو ابو سنينه بلال ونائبه خطيب علاء المقيمان في جلجوليه

 

(13)  ווחדת כל אלנאס - ון                                    وحدة كل الناس - ون

 מס' סידורי         שם משפחה ושם פרטי                              שנת הלידה            כתובתו של המועמד

الرقم التسلسل         اسم العائله والاسه الشخصي                              سنة الولاده                     العوان

      1.              ראבי דרוויש - رابي درويش                   1960                               ג'לג'וליה  جلجوليه

      2.              ראבי עלאא - رابي علاء                   1992                                   ג'לג'וליה  جلجوليه

      3.              ראבי עלאرابي علاء                   1991                                     ג'לג'וליה  جلجوليه 

      4.              אל ג'יוסי עבד אל מונעםالجيوسي عبد المنعم                    1969      ג'לג'וליה  جلجوليه

      5.              ראבי גסאן - رابي غسان                                  1993                    ג'לג'וליה  جلجوليه

      6.              מראר כרם - مرار كرم                    1995                                    ג'לג'וליה - جلجوليه

בא כוח הרשימה הוא ראבי עלא וממלא מקומו הוא ראבי עלאא הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو رابي علاء  ونائبه رابي علاء المقيمان في جلجوليه

 

 

 

(14)  מעא נסמו - ע                                             معا نسمو - ع

 מס' סידורי         שם משפחה ושם פרטי                         שנת הלידה            כתובתו של המועמד

الرقم التسلسل         اسم العائله والاسه الشخصي                          سنة الولاده                        العوان

      1.                עראר והאבי - عرار وهبي                           1974                  ג'לג'וליה  جلجوليه

      2.                שואהנה חוסאם - شواهنه حسام                           1970            ג'לג'וליה جلجوليه  

      3.                גרן יוסףجرن يوسف                           1983                      ג'לג'וליה  جلجوليه 

      4.                טאהא זהראן  -  طه زهران                           1991                ג'לג'וליה  جلجوليه

      5.                עבד גאפר אחמד - عبد الغافر احمد                           1978       ג'לג'וליה  جلجوليه

      6.                אלעברה חסן - العبره حسن                           1987                  ג'לג'וליה   جلجوليه

בא כוח הרשימה הוא עראר והאבי וממלא מקומו הוא אעראר ערבי הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو عرار وهبي ونائبه عرار عرب المقيمان في جلجوليه

 

(15)  סולידריות - תף                                          التضامن - ت ف

 מס' סידורי       שם משפחה ושם פרטי                          שנת הלידה             כתובתו של המועמד

الرقم التسلسل         اسم العائله والاسه الشخصي                          سنة الولاده                         العوان

     1.               עודה פאיק - عوده فائق                1951                      ג'לג'וליה  جلجوليه

     2.               עודה עבד אלחלים  - عوده عبد الحليم                1966    ג'לג'וליה  جلجوليه

     3.               עראר יוסףعرار يوسف                1966                  ג'לג'וליה  جلجوليه 

     4.               עראר אימן  -  عرار ايمن                1970                   ג'לג'וליה  جلجوليه

בא כוח הרשימה הוא עודה עבד אלחלים וממלאת מקומו היא עודה לובנה הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو عوده عبدالحليم ونائبته عوده لبنى المقيمان في جلجوليه

 

(16)  שראקה - רצ                                              شراكه - ر ص

 מס' סידורי       שם משפחה ושם פרטי                           שנת הלידה       כתובתו של המועמד

الرقم التسلسل         اسم العائله والاسه الشخصي                          سنة الولاده                  العوان

     1.               ח'רוב עבדול האדי - خروب عبد الهادي             1989               ג'לג'וליה جلجوليه

     2.               ח'רוב לואי خروب لؤي              1991                                ג'לג'וליה  جلجوليه  

     3.               ראעי דיא  -  راعي ضياء              1987                                ג'לג'וליה جلجوليه

     4.               חרוב עאמרخروب عامر              1966                             ג'לג'וליה  جلجوليه

     5.               ענתר למיאא - عنتر لمياء               1992                               ג'לג'וליה  جلجوليه

     6.               ח'רוב מאי خروب مي               1995                                 ג'לג'וליה - جلجوليه

בא כוח הרשימה הוא ח'רוב עבדול האדי וממלא מקומו הוא ח'רוב לואי הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو خروب عبد الهادي ونائبه خروب لؤي المقيمان في جلجوليه

                                                               

ו.    הוגשו ואושרו הצעות מועמד לראש הרשות כדלקמן  -تم تقديم والمصادقة على الاقتراحات لمرشحي الرئاسه حسب ما يلي:

                1.     ח'רוב עבדול האדי             خروب عبد الهادي

בא כוח הרשימה הוא ח'רוב עבדול האדי וממלא מקומו הוא ח'רוב לואי הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو خروب عبد الهادي ونائبه خروب لؤي المقيمان في جلجوليه

 

                2.     עודה פאיק                                   عوده فائق            

בא כוח הרשימה הוא עודה עבד אלחלים וממלאת מקומו היא עודה לובנה הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو عوده عبدالحليم ونائبته عوده لبنى المقيمان في جلجوليه

 

                3.     ראבי דרוויש                                 رابي درويش                      

בא כוח הרשימה הוא ראבי עלא וממלא מקומו הוא ראבי עלאא הגרים בג'לג'וליה

وكيل القائمه هو رابي علاء  ونائبه  رابي علاء المقيمان في جلجوليه

 

 ז.      לא הוגשו התקשרויות בין רשימות המועמדים - لم تقديم ارتباطات بين قوائم المرشحين  

 

ג'לג'וליה, 24.10.2018

                                                                                                מנהל הבחירות

                                                                                    למועצה המקומית ג'לג'וליה


​​




 
 
روابط إضافية